ÖNE ÇIKAN TERAPİSTLER

  Tüm Masözleri görmek için tıkla

Altıntepe masöz son dönemlerde iyi bir şekilde geliştirilen ve masaj hizmetini verme konusunda da başarılı adresler arasındadır. Masaj, otonom sinir sistemlerini uyararak mutluluk hormonu yani endorfin salınım oranını artırmaktadır. Masaj ile farklı bölgelerde oluşan rahatlık hissi masaj sonrasında tüm bölgelere eşit olarak yayılmaya başlar. Masaj yapıldığı andan itibaren otonom sinir sistem uyarısı devam eder ve hormonların düzenli olarak salınımı artar.

Altıntepe Masöz Profilleri

Altıntepe masöz profilleri ile son zamanların tercihi ayak masajları da yapılmaya devam edilmektedir. Ayaklarda toplamda 7200 adet sinir uyarı noktaları bulunmaktadır. Vücut üzerinde en fazla sinir sayısı bölge olarak ayaklarda bulunmaktadır. Ayak masajı ile birlikte sinir uyarı noktalarında hareketlilik başlar. Masaj yardımı ile uyarılar sinirler açık olan nöral yollara gönderilerek vücut sistemine düzenli enerji gitmesini sağlamaktadır.

Altıntepe masöz terapistler ile ayak masajları sağlık korunması amacıyla sıklıkla yapılmaktadır. Uyarılan 7200 adet sinir uçları masaj işe birlikte tepki vererek hasar alma ve yaralı dokular ve organlar üzerinde etki bırakmaya başlar. Organların sinirler ile uyarılması sonucu diğer alanlarda da kısa süre içinde tepkimeler oluşmaya başlamaktadır. Yaygın olarak görülen sinir uçları ayak tabanında ve parmak uçlarında yoğun olarak bulunmaktadır. Aynı şekilde el parmakları ve avuç içlerinde de çok sayıda sinir bulunmaktadır.

Altıntepe masözlerden masaj hizmeti ile masaj terapisi alanında en iyi ve kaliteli olarak tanımlanan masaj uygulamaları hizmeti alınmaktadır. Sempatik ve parasempatik olarak tanımlanan sinir uçlarında tepkime ile birlikte otonom sinir sistemi düzenli çalışma talimatını organlara iletmektedir.

Altıntepe Profesyonel Masöz

Altıntepe profesyonel masöz ile yapılan ayak masajı ile birlikte sinirlere iletilen uyarılar merkezi sinir sistemine iletilerek beyinde oluşan rahatsızlıkların tedavi süreci başlar. Periferik sinir sisteminden merkezi sinir sistemine aktarılan uyarılar beyinde oluşan kalıcı hasarın iyileşme sürecinde de etkili olmaktadır. Enerji eksikliğinin tamamlanması ve bağışıklık sisteminin güçlenmesi için de ayak masajı yapılabilir.

Altıntepe sertifikalı masözler ayak ve el masajı konusunda tüm bilgi ve tecrübelerini kullanarak masaj hizmeti vermektedir. Ayak masajı kan dolaşımını artırarak vücut oksijen seviyesini artırır ve organların sistemli olarak bir düzen içinde çalışmasını sağlar.

Altıntepe masöz nasıl bulunur sorusu ayak, el ve bacak masajı alanında uzman kişilerden masaj hizmeti alınması için sorulmaktadır. Kadınlarda ayak masajının yararı beden sağlığı açısından da oldukça faydalı olmaktadır. Ayak masajını düzenli olarak yaptıran kadınlarda adet dönemi öncesinde oluşan semptom ve rahatsızlık belirtileri %50 oranında azalarak bu dönemin daha sakin ve ağrısız olacak şekilde geçmesi sağlanmaktadır.

Maltepe Masöz Uzmanlardan Hizmet

Maltepe masöz uzmanlar kadınların belirli dönemlerinde uyguladıkları farklı teknikler ve masaj türü ile kalıcı olumlu sonuçlar oluşmasını sağlamıştır. Menopoz dönemlerini yaşayan kadınlar üzerinde de ayak masajı üzerine araştırmalar ve uygulamalar yapılmıştır. 100 kadından 50 tanesi tam olarak menopoz belirtilerin den kurtulmuş.,40 kadın belirtileri çok az hissetmiş ve geriye kalan 10 kadın ise belirli ölçüde belirtiler azalmıştır. Yapılan araştırma ve uygulamalar ayak masajının kadınların sağlıkları konusunda da büyük oranda faydası olduğunu kanıtlamıştır.

Altıntepe masaj terapistleri refleksoloji masajı sırasında faydalı teknikleri kullanarak kişinin iyileşmesini sağlamak için masaj hizmeti vermektedir. Ayak masajı dünya genelinde hemen her ülke vatandaşı tarafından da yaptırılan uygulamalardan biridir. Ayak masajı ile kanser ve semptom oluşumlarına kurtularak daha az kanser belirtisi yaşanmaktadır. Bazı durumlarda kanser hastalarının kemoterapi sonrasında masaj yöntemi uygulayarak daha iyi sonuçlar aldığı da bilinmektedir.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir