ÖNE ÇIKAN TERAPİSTLER

  Tüm Masözleri görmek için tıkla

Kendi evinizde veya otelde masaj hizmeti almak için sitemizde bulunan masözlerin profillerini inceleyebilirsiniz. Masöz acıyı hafifleme ve ağrılara çözüm bulma konusunda en başarılı tedaviler arasında bulunmaktadır. Alternatif tıp tedavisi alanında da uygulanmaktadır. İlaç kullanımı olmadan ve ilaca gerek duyulmadan sadece terapist tarafından rahatlatıcı hareketler yapılır. Depresyon tanısı konulan hastalarda yapılan klinik deney ve araştırmalarda 100 hastaya uygulanan masaj sonucunda 95 hastada olumlu sonuçlar alınmıştır.

Profesyonel masöz bölgesel olarak rahatlık sağlama isteyen kişiler tarafından tercih edilen adresler arasında bulunuyor. Kişiler tarafından en sık yaptırılan evde masaj türleri arasında bacak masajı da bulunmaktadır. Bacaklarda oluşan güçsüzlük ve kas yorgunluğu durumlarında bacaklara özel masaj teknikleri uygulanır. Etki. Alanı bacak ve çevresini kapsamaktadır.

İstanbul Masöz Profilleri

İstanbul masöz profilleri ile ruhsal hastalıklar ve zihinsel rahatsızlıklar için de uygulama teknikleri kullanılarak masajlar yapılmaktadır. Masaj yapacak olan kişinin uzman olması ve yeterlilik beldesinin aktif olarak bulunması gerekmektedir. Yeni mezun olan bir kişi tarafından hasta sağlığı açısından faydalı olan teknikler konusunda yeterli deneyim kazanılmış olmayacaktır.

Masöz terapistler ile zihinsel farkındalık ve benlik oluşumu artar. Kişi kendinin farkına vararak kendine ve bedenine karşı saygı ve sevgi duymaya başlamaktadır. Masaj kişinin barışık bir duruş sergilemesini de sağlamaktadır. Mutlu ve huzurlu bir hayatın oluşumu için masajın düzenli aralıkları içinde yaptırılması gerekmektedir.

Masözlerden masaj hizmeti bacak, kol, ayak ve bedenin hemen her bölgesinde hizmet vermektedir. Kişi kendi kendine de bacaklarına ve ayaklarına kısa süreli masajlar yapabilir. Etki oranı daha kısıtlı olmaktadır. Yanlış hareketlerden kaynaklı olarak oluşan kas zedelenmesi durumunda da masaj terapisi yapılmaktadır. Düzenli yürüyüş yapılması ve gün içinde egzersizlerle devam edilmesi masaj ile birlikte oluşan rahatlama ve hareket kabiliyeti kazanma özelliklerini artırmaktadır.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir