ÖNE ÇIKAN BAZI MASÖZ TERAPİSTLER

  Tüm Masözleri görmek için tıkla

Evde masaj hizmetleri kapsamında artık kendi yerinizin rahatlığında hiç olmadığı kadar mükemmel masaj seansı alabileceksiniz.

Masaj terapileri olabilecek en yüksek oranda rahatlamanın elde edilmesini sağlamak amacı ile özel olarak geliştirilmiştir. Sunulan bu hizmet kapsamında tamamı ile profesyonel adımlar atılmaktadır. Yorucu bir günün ardından yapılabilecek en güzel aktivitelerden bir tanesi masajdır.

Masaj insanın bütün stres ve geriliminden kurtulmasını sağlar. Özellikle İstanbul gibi kalabalık şehirlerde yaşayanlar için gün her zaman yorucu ve stresli geçmektedir. Evde masöz terapistler ile masaj hizmeti tamamı ile profesyonel düzeylerde geliştirilmiştir ve insanın her anlamda olumlu hissetmesini sağlar.

Gerek fiziki olarak gerekse de ruhsal olarak sunulan masaj hizmeti büyük bir rahatlama sağlamaktadır. Masaj hizmetine düzenli başvurulduğu zaman sağlığını olumlu yönde etkilediği kanıtlanmıştır. Düzenli olarak masaj yaptıran bireylerde ağrılardan kurtulma, kendini dinç hissetme gibi birçok farklı durum gözlenmektedir.

Ancak bu olumlu durumların gözlemlenebilmesi için mutlaka profesyonel bir masaj hizmetine başvurulması gerekir. Profesyonel masaj hizmeti olabilecek en kaliteli şekilde masaj yapılmasına imkan tanır. Verilen zamanın boşa gitmemesini ve olabilecek en üst düzeyde rahatlamanın sağlanmasına imkan tanımaktadır.

Evde Masaj Hizmeti Veren Masözler

Evde masaj hizmeti veren masözleri web sitemizin bu sayfasından güncel olarak her zaman ulaşabilirsiniz. Bir çoğumuz spa ve masaj salonlarına gitmekten veya uygun randevu bulamamaktan sıkılmış olabiliriz. Biraz daha detaya inersek herhangi bir sağlık sorunundan dolayı evde kalmamız gerebilir. Böyle durumlarda kendi bulunduğumuz yere bir masöz ile anlaşıp masaj hizmeti için randevu oluşturabiliriz.

Evde masaj uzmanları geçmiş dönem ve yeni dönem masaj tekniklerini aktif olarak başarılı bir yöntem içerisinde uygulamaktadır. Eski dönemlerden günümüze kadar aktarılarak ufak farklılıklar kazanan masaj uygulama şeklinde ve terapi yöntemi kullanılarak yapılmaktadır. İnsanların yaşam içinde aktif olmalarını ve hareketli olmalarını sağlamak içinde yapılmaktadır. Hareket kaynağı olan enerji hissinin oluşması sürecinde masajdan faydalanmak doğru bir adım olacaktır.

Evde Masaj Konusunda Sık Sorulan Sorular

Bizlere evde masaj hizmeti ile alakalı bir çok soru soruyorsunuz ve sorularınızın cevapları alacağınız masaj hizmeti için önem arz ediyor. Detaylı olarak hazırladığımız soruları sizler için hazırladık:

Evde masaj nedir?

Sürekli duyduğumuz fakat tam olarak neyi ifade ettiğini bilmediğimiz bu terim müşterinin kendi adresinde yaptırdığı masaj hizmetine denir.

Evde masaj yağı nasıl yapılır ?

Evde masaj yağı yapabilmek için gerekli olan ham yağlar hakkında bilgi sahibi olmanız ve gerekli araştırmalar sonucunda kendi yağınızı hazırlayabilirsiniz.

Hangi Terapist Evde masaj yapıyor?

Sitemizde bulunan terapistlerin profil açıklamalarında “sizin yerinizde” hizmet veriyorum diye belirten masözler bu hizmeti verebilir.

Evde masaj fiyatları ne kadar?

Bu tamamen alacağınız masaj terapisinin çeşitlerine ve seans süresine bağlı olarak değişir. Ortalama 1 saatlik klasik masaj ücreti 250 TL den başlar.

Kendi Evinizde Masaj hizmeti

Kendi evinizde masaj kapsamında hizmet veren personellerin tamamı alanı uzman masözlerdir. Masözlerin uzman olabilmeleri için son derece kapsamlı bir eğitimden geçmeleri gerekmektedir. Bu eğitim masözlere olabilecek en ince ayrıntısına kadar verilmektedir.

Bu sayede eğitimi tamamlamış olan masözlerin tamamı masajın tüm inceliklerine hakim olmaktadır. Aynı zamanda bu eğitim sayesinde masözlere insan vücudu hakkında birçok farklı bilgi aktarılmaktadır. Bu bilgiler ışığında yerine getirilen masaj hizmetlerin tamamı olabilecek en üst düzeyde rahatlama elde edilir.

Bununla birlikte alanında uzman masözler sahip oldukları bilgiler ile farklı masaj tiplerini profesyonel bir şekilde uygulayabilmektedir. Bu sayede masaj hizmetini almak isteyen bireye en uygun masaj tipi belirlenebilmekte ve kusursuz bir şekilde uygulanması sağlanabilmektedir.

Gerek alanında uzman masözler ve masaj salonunun gelişmiş imkanları ile üstün bir hizmet anlayışı benimsenmektedir. Bu üstün hizmet anlayışı kapsamında atılan adımların her biri kaliteden ya da profesyonellikten hiçbir şekilde ödün verilmeden yerine getirilir.

Sağlanan masaj hizmeti sonrasında elde edilen mutluluk hissi doğrudan masaj hizmetinin kalitesini yansıtır niteliktedir. Her zaman sunulan hizmetin kalitesi, üstün hizmet anlayışı, alanı da uzman masözler ve gelişmiş imkanlar ile olabilecek en yüksek seviyede memnuniyet oranları elde edilebilmektedir.

evde masaj
evde masaj

Neden Kendi Evde Masaj Yaptırmalıyız?

Gerek iş hayatı gerekse de ev hayatı içerisinde birçok farklı stresi barındırmaktadır. Stresin yarattığı gerilim insan vücudunda birçok farklı olumsuz etkinin kalmasına sebep olmaktadır. Bu olumsuz etkilerden arınmanın en güzel yolu ise masaj hizmetine başvurmaktır.

Masaj hizmeti her zaman insan sağlını olumlu yönde etkilemekte ve insanın gün içerisinde yaşadığı tüm olumsuzlukları ortadan kaldırmaktadır. Bir çok nedenden dolayı evimizde istirahat halinde olabiliriz veya herhangi bir sağlık problemimizin olduğu zamanlar. Bedensel yorgunluğumuzun en iyi giderme yolu masaj olarak karşımıza çıkar.

Böyle zamanlarda evde masaj hizmeti veren bir terapist ile anlaşma sağlanıp kendi yerinizde hizmet alabilirsiniz. Sitemizde bu hizmetleri veren bir çok masöz terapist bulunmaktadır. İlgili masözün profilini incelerken sizin yerinizde hizmet veriyorum diye belirtmişse kendilerinden bilgi alabilirsiniz.