ÖNE ÇIKAN TERAPİSTLER

  Tüm Masözleri görmek için tıkla

Ataköy masöz bayan hizmetinden faydalanarak daha önce yaşamadığınız eşsiz bir deneyime çok iyi bir şekilde tanık olabilirsiniz. Vücudunuzun her bölgesini rahatlatabilir, mental sağlığını koruyabilirsiniz. Dünyanın en eski tedavi yöntemleri arasında bulunan masaj teknikleri, günümüzde ruhsal ve bedensel sağlığın diri tutulabilmesi amacıyla uygulanmaktadır. Vücutta oluşan kas ve eklem ağrılarını gidermede masaj seanslarının rolü büyüktür. Ayrıca mental rahatlama konusunda stres ve gerginlik azaltıcı özellikleri içinde barındırır.

Ataköy Masöz Bayan

Kaliteli bir masaj hizmeti alabilmeniz için alanında uzman ve sertifikalı bayan masöz tercihinde bulunmaz gerekecektir. Sertifikalı masözler gerekli eğitimleri almış olduklarından, uygulanan masaj tekniğini nasıl kusursuz hale getireceklerini bilmektelerdir. İstanbul ilindeki masaj salonları arasında seçiminizi doğru yaptığınız taktirde, masaj seansından alacağınız verim yüksek olacaktır. En çok tercih edilen klasik masaj seansını deneyebilir, dilerseniz egzotik bir ortam oluşturan aramoterapi masajlarına yönelebilirsiniz.

Ataköy masöz seçiminiz sonrasında kaliteli hizmeti aldığınızdan emin olabilirsiniz. İstanbul masaj salonları gerekli masaj ekipmanlarına sahiptir. Terapinin amacına ulaşabilmesi için masaj odaları dış etkenlerden tamamen izole edilmiştir. Seansları belirli bir düzen içinde almaya devam ettiğinizde vücudunuzda meydana gelen değişimlerin farkına varabileceksiniz.

Ataköy masöz
Ataköy masöz

Masaj Çeşitleri ve Faydaları

Masöz Ataköy semtinde terapi seanslarından yararlanabilirsiniz. Masaj türleri birbirinden farklı niteliktedir. Her bir tekniğin vücuda farklı katkıları bulunur. En popülerlerinden biri Thai masajıdır. Kökeni Çin ve Hint geleneklerine dayanır. Vücudun her bölgesinin esnemesi sağlanır. Seanslar en az bir saat kadar sürer.

Aromaterapi masajlarında ise egzotik kokulara sahip masaj yağları kullanılır. Diğer seanslara göre daha hafif tempoda seyreder. Vücudun gevşemesini ve zihnin berraklaşmasını sağlar. İsveç masajında gündelik yorgunluğun getirdiği fiziksel ve zihinsel sıkıntılardan kurtulabilme amaçlanır.

Masaj yağlarından destek alınarak kişinin tamamen rahatlaması hedeflenir. Bu türlerin haricinde klasik masaj, spor masajı, anti selülit masajı, hamile masajı, bali masajı, küba masajı, sultan masajı gibi masaj çeşitleri yer almaktadır. Masaj terapistiniz ve masöz ile görüşerek vücudunuzun ihtiyacı olan masaj türünü belirleyebilirsiniz.

Masaj teknikleri eski zamanlardan beri dünyanın her bölgesinde uygulanmaktadır. Özellikle Uzakdoğu ülkelerinde masajın tarihsel gelişimi oldukça ilgi çekicidir. Egzotik bitkilerin özlerinden faydalanarak masajın bir şifa aracı olarak kullanıldığı bilinmektedir.

Günümüzde alternatif tıp alanında masaj seanslarının uygulandığı görülür. Bayan bakırköy masöz şifa tekniklerini vücuda aktarmaya başladığında farkı hemen hissedebilirsiniz. Masaj yağlarındaki aromatik koku sayesinde zihinsel berraklığa ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Masaj odasında yakılan tütsüler bu aromayı daha baskın hale getirecektir.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir