ÖNE ÇIKAN TERAPİSTLER

  Tüm Masözleri görmek için tıkla

Ataşehir masaj salonu arayışımızda karşımıza bir çok mekan çıkıyor fakat en iyilerini sizler için araştırmalar yapıp hizmetinize sunuyoruz.

Son dönemlerde insanların yoğun çalışması fiziksel duruma büyük etki yaratmaktadır. Masa başında çalışan insanların bir süre sonra bel ya da boyun gibi ağrıları olmaktadır. Böyle durumlarda ilk başvuracağınız nokta Ataşehir terapistleri olmalıdır. İşlerin yükü ve biriken yorgunluklar vücudumuzda ağrı olarak ortaya çıkmaktadır.

İlaçlar ne kadar kısa süreli yardımcı olsa da masajlar çok etkili olmaktadır. Masajlar sayesinde hem vücudunuzun sağlığını korumuş olur hem de gereksiz yere kimyasal alımını önlemiş olursunuz. Masözler masaj konusunda uzman olan ve bu hizmeti profesyonel olarak gerçekleştiren kişilerdir. Masaj oldukça titiz olarak araştırılması gereken bir konudur.

İnternet üzerinde masaj hakkında araştırma yaptığınızda ilk çıkan masaj ekibi Ataşehir olacaktır. Her zaman eğitimli insanlar ile çalışılarak sağlığınıza verilen önem belli edilir. İnsan vücudu narindir bu nedenle de sadece bilen kişilerin masaj yapması gerekmektedir. Masaj eğitimi almak masöz olarak çalışmanın temelini oluşturmaktadır.

Ataşehir masaj salonu
Ataşehir masaj salonu

Ataşehir Masaj Hizmeti Ve Yenilenen Teknikler

Profesyoneller tarafından uygulanan masaj işlemleri, Ataşehir masaj terapistleri tarafından sizlere ulaştırılmaktadır. Eğitimli olan çalışanlar masaj tekniklerinin en ince ayrıntısına kadar hakimdir. Farklı ülkelerde bulunan ve eski insanlar üzerinde çok etkili olan masaj teknikleri günümüze kadar gelmiştir ve hala kullanılmaktadır. İsveç ve Asya masajları özellikle en çok bilinen ve uygulanan masajlardandır.

Asya masajlarında genel olarak baskı ve germe hareketleri bulunmaktadır. Bu masaj türü uzun süreli olan ve sert olan bir masajdır. Etkileri ise oldukça büyüktür. Masajlar paket olarak da satın alınabilmektedir. İhtiyacınıza göre iki farklı masajı birleştirebilirsiniz. Masöz ve masörlerimiz her masaj türü hakkında eğitimlidir ve hepsini uygulayabilmektedirler.

Masaj çok eski çağlardan beri insan hayatına bulunan ve sağlığa en etkili olan yöntemlerdendir. Temel sağlık hizmetlerinden biri olan masaj, tıp doktorları tarafından da kas ve kemik ağrısı çeken insanlara önerilmektedir. Masaj uygulaması her zaman hayatımızda pozitif etkilere sahiptir. Kaslarımızın rahatlaması ve vücudumuzun gevşemesi ile mutluluk hormonu salgılanır.

Mutluluk hormonu anında etki eden bir hormondur. Vücudumuz düzenli olarak yapılan masaja iyi tepki vermektedir. Masözler uzun yıllar masaj tekniklerini pratik ederek her zaman daha iyi olmak adına çalışmalar yapmaktadır.

Kadın olan masaj uzmanlarına masöz, erkek olanlara ise masör adı verilir. Kurtköy masaj işlemleri verilirken, sizlerin isteklerine göre randevular oluşturulur. Masör ya da masöz seçimi, kullanılacak masaj tekniği ve randevunuzun saati gibi durumlar tamamen sizin tercihinize bağlı olmaktadır.

Ataşehir Masaj Ruhunuza Etki Eder

Fiziksel sağlık kadar ruh sağlığı da büyük önem taşır. Ruhumuz iyi olduğu zaman fiziksel durumumuz da iyi olmaktadır. Masajlar da aslında ruhumuza etki ederek fiziksel olarak kendimizi iyi hissetmemize sebep vermektedir. Hormonlar bunların temel sebebidir. Vücudumuzda çakra adı verilen bölgeler bulunmaktadır.

Masaj sırasında çakralara yapılan müdaheleler ile çakralarımız açılır ve bu da rahatlamamızın sebeplerinden biri olur. Tüm elemanlarımız bu konular hakkında bilgi sahibidir. Sizlere fiziksel yardımın yanı sıra ruhsal konularda da yardımcı olmaktayız.

İstanbul’da sadece Ataşehir değil tüm bölgelerdeki insanlara hizmet vermek için ekibimiz gün geçtikçe büyümektedir. Sürekli olarak profesyonel elemanlar ile çalışmalarımız genişletilmekte ve daha çok insanın hayatına dokunulmak için çalışılmaktadır.

Randevu oluşturma işlemlerinizi tamamladıktan sonra bizlere gelerek masaj için hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Masaj sırasında tek odalarda bulunursunuz ve rahatlamanız için müzik bulunmaktadır. İsteğe göre tütsü gibi kokular da hazırlanabilir. Tek önemli amaç sizlerin rahatlamanız ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamak olacaktır.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir