ÖNE ÇIKAN TERAPİSTLER

  Tüm Masözleri görmek için tıkla

Gülsuyu masöz İstanbul iline bağlıdır ve masaj alanında oldukça geniş hizmetler sunmaktadır. Masaj ile etkili bir iyileşme ve huzur devreye girmektedir. Masajın insanlar için oldukça faydalı bir yöntem olduğu unutulmamalıdır. Masaj uzmanlaşan kişi tarafından yapılması gerekir. Masaj türlerine göre baskı yapılacak bölge belirlenir ve masaj yaklaşık 90 dakika içinde sonlandırılır.

Gülsuyu Masöz Profilleri

Gülsuyu masöz profilleri dönemsel olarak değişmektedir. Masajın çeşitleri arasında bulunan yüz masajı da faydalı bir masaj türüdür. Mimik, saç, burun etrafı, ağız ve çene, boyun ve göz çevresi kaslarına yapılan masajı içerir. Sinirli ve gergin yüz hatlarının oluşmasını engelleyerek yumuşak ve sakin bir yapı kazanılmasını sağlar. Masaj türleri arasında Champ olarak adlandırılan farklı bir teknik yardımı ile yüz, omuz, boyun ve kafatası bölgesi kullanılarak masaj yapılır. Bir Hint masaj türü arasında yer almaktadır. Yumuşak dokuları aktif ederek hareket haline getirmeyi sağlamaktadır.

Gülsuyu masöz terapistler ile en acılı ve ağrılı bölgelerin acı eşik seviyesi minimum düzeye indirilir. Tarih boyunca birçok ulus tarafından da masaj ve  farklı çeşitleri kullanılmıştır. Masajın uygulama alanları değiştikçe bölgesel farklılıklar da oluşmaktadır. Eski Çin ve Uzak Doğu kültürlerinde taşıdığı anlam ile günümüzde ülkemizde taşıdığı anlam arasında farklılıklar oluşmaktadır.

Gülsuyu masözlerden masaj hizmeti almak isteyenler için site ve sanal ortamlar mevcuttur. Yaşlanmanın getirdiği yaşlılık etkilerinin ve izlerinin azaltılması konusunda da masaj belirli periyotlarla halinde uygulanmalıdır. Hareket eksiklikleri ve hareket kayıplarının giderilmesi için masaj yapılması daha esnek bir vücut kazanılmasını da desteklemektedir. Masajın yaş grubu üzerindeki etki alanları da farklıdır.

Gülsuyu Sertifikalı Maltepe Masözler

Gülsuyu sertifikalı Maltepe masözler masajın her uygulama yöntemini destekleyici eğitimler almıştır. Masaj ile yaşam belirli bir düzene girmeye başlayarak insanların kendilerini yeniden tanımalarına imkan sağlar. Sağlık sorunu ya da kişisel tercih olarak da masaj yapılmaktadır. Dönemler içinde masaj yaptıran kişi sayısı değişebilir. Çoğu zaman insanlar bedenlerine oluşan ağrı ve kronik rahatsızlıklar için masaja başvuru yapmaktadır.

Gülsuyu profesyonel masöz alanında lisans eğitimini tamamlayarak meslek sahibi olan kişilerdir. İsveç masajı ülkemizde ve dünya genelinde en sık uygulanan ve en çok bilinen bir masaj türüdür. Amacı bedene ve zihne enerji aktarımını sağlamaktır. Asya temeline dayanan masaj türleri arasındadır. Kökenini ve içeriğini batının psikoloji de bulunan enerji temelli konserler oluşturmaktadır. Oldukça rahatlatıcı ve ferahlık sağlayan masajlardır.

Gülsuyu’nda Masaj Uzmanları

Gülsuyu’nda masaj uzmanları kişi tercihine ve sağlığına en uygun masajı yapmakla görevli olan kişilerdir. İsveç masajının uygulanması sırasında yapılan vuruş teknikleri arasında uzun, sakin vuruşlar, çekme, yoğurma, dokunma, ovma ve titreşim vuruşları bulunmaktadır. Etki alanları oldukça fazladır. Baskı alanına ve ağrı bölgesindeki gerilemeye bağlı olarak uygulanır. Uygulama süresi yaklaşık olarak minimum 60 dakikadır.

Gülsuyu’nda masaj terapistleri en etkili ve kaliteli masaj hizmetini zamanında vermektedir. Masajın uygulandığı bölgelerde ve tüm vücut üzerinde bilinen etkileri sonrasında oluşan tatlı yorgunluk huzuru da getirmektedir. Masaj sonrasında kişiler iyi bir dinlenme sürecine girmelidir. Olumlu düşünce biçimi açısından haftada en az 2 kez masaj yaptırmanın zihni rahatlattığı görülmüştür.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir