ÖNE ÇIKAN TERAPİSTLER

  Tüm Masözleri görmek için tıkla

Başakşehir Masöz Bayan

Başakşehir masöz bayan tarafından yapılan masaj sayesinde bedeninizi dinlendirmenin yanı sıra aynı zamanda ruhunuzu da dinlendirmiş olursunuz. Masöz ile yaptırdığınız masaj gün içerisinde, hafta içerisinde hatta yıl içerisinde edindiğiniz bütün stresi atarak rahat bir nefes almanızı sağlar. Masaj sadece keyif ya da hobi için değil aynı zamanda tıbbi ihtiyaçlar ve tedaviler içinde kullanılır.

Vücudun rahatlamasını sağlarken aynı zamanda vücut sıcaklığı sayesinde kan dolaşımını hızlandırarak kalbe iyi gelir. Masözler ile yapılan masajlar hasta olmuş ya da yorgun olan organların da rehabilitasyonunu sağlarken, düzenli olarak yapıldığı zaman ise vücut da koruyu görev alır. Masaj uzmanı masözlerin aldığı eğitimler sayesinde birbirinden farklı birçok masaj tekniğini uygulayabilirler.

Masaj teknikleri klasik masaj, thai masaj, aromaterapi masaj, refleseloji masaj, lenf drenaj masaj, sporcu masajı, baş boyun masajı, sıcak taş masajı, shıatsu masajı gibi farklı dokuz tane teknikle uygulanabilir. Masöz Başakşehir uzman masözleri sayesinde müşterilerinin güvenini kazanarak, yüksek müşteri memnuniyeti kazanmayı hedefler.

Başakşehir masöz
Başakşehir masöz


Masöz Bayan En Çok Tercih Edilen Masaj Türleri


Masaj yaptırmak birçok farklı amaç için tercih edildiği için masaj çeşitleri de arz talebe bağlı olarak popüler hale gelir. Klasik olarak bilinen İsveç masaj tekniği en çok uygulanan ve birçok soruna cevap veren en bilindik masaj şeklidir. Başakşehir masöz eğitim almış ve alanında uzman hale gelmiş bayan masözler sayesinde klasik masaj gibi birçok masaj tekniğinde de masöz ilanlarında en çok tercih edilen teknikler arasında yer alır.

Klasik masajdan sonra tercih edilen en yaygın masaj tekniği relax olan da bilinen ve stres atmak için kullanılan masaj tekniğidir. İstanbul’un yorucu koşuşturması, trafiği, karmaşası nedeniyle oluşan bütün stres için uygulanan relax masaj yüksek oranda müşteri memnuniyeti sağlar. Diğer bir yöntem ise antistress masajıdır ve aynı zamanda bu masaj türü sırtın tedavi edilmesine de büyük oranda katkı sağlar.

Bu masaj temel olarak stresi önleyici ve onunla birlikte de tedavi edici bir masaj tekniğinin birleşimi ile oluşur. Bu nedenle de bu masaj türü de en çok tercih edilen masaj türleri arasında yer alır. en çok tercih edilen bu masaj teknikleri sayesinde büyük ilgi görerek, uzmanlığını da bu alanda kanıtlamayı başarmıştır. Hem stres atmak için hem tedavi için masöz ilanlarında tercih edilen en başarılı masaj türlerini uygulamaktadır.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir