ÖNE ÇIKAN TERAPİSTLER

  Tüm Masözleri görmek için tıkla

Bayrampaşa Masöz Bayan

Bayrampaşa masöz bayan uyguladığı masajlar ile sadece fiziksel rahatlamayı değil aynı zaman da ruhun, motivasyonun iyileşmesi içinde oldukça başarılıdır. Yoğun İstanbul hayatında meydana gelen stres, eklem ve kas ağrısı, yorgunluk masöz bayan ile birden fazla masaj tekniği sayesinde yok olur. Beş bin yıllık bir tarihe sahip olan masaj geçmişte de tedavi için kullanılan en sık yöntemlerden biriydi. Masaj teknikleri beş bin yıl önce de ilk amaç olarak insanların doğuştan gelen temas ihtiyacını karşılamak için kullanılmıştır. İnsan beyni temas sonucunda güven duygusunu salgılayarak bu saye de pozitif elektrik akımları sayesinde daha mutlu hissetmeyi sağlar.

Masaj aynı zaman da belirli bölgelere yapılan temaslar sayesinde selülit ile birlikte, varis, romatizma ve toplardamar iltihabı gibi birden çok sorun karşısında da çözüm olarak kullanılır. Amatörce farklı olarak masözler alanın da eğitim alarak uzman hale gelmiş, tecrübeleri sayesinde daha başarılı olmuştur. Eğitimli Bayrampaşa masöz sayesinde uyguladığı masajları tedavi için de başarılı bir şekilde uygulamıştır.

Bayrampaşa Masöz
Bayrampaşa Masöz


Masajın Vücuda Faydaları Nelerdir?


Masajlar genel olarak stres atmaya ve aynı zaman da tıbbın tamamlayıcı bir ek yöntemi olarak kullanılır. Meydana gelen hastalıklara uygulanan kimyasal ve fiziksel yöntemlerin yanı sıra aynı zamanda masaj teknikleri de tedavi için kullanılan başarılı yöntemlerdendir. masöz de işinde uzman olan masözler ve masaj için kullanılan özel yağlar, kremler ve ürünler sayesinde ağrılarınız kısa sürede geçmektedir. Masaj,

  • Stres
  • Kaygı
  • Sindirim sistemin de sorunlar
  • Fibromiyaliji hastalığı
  • Baş ağrısı
  • Uykusuzluk
  • Ağrı sendromu
  • Yumuşak doku sorunları
  • Spor sonrası meydana gelen yaralanma
  • Eklem ağrıları


Gibi sorunlara karşı etkili bir yöntem olarak tercih edilir. Fakat masaj sadece bu gibi sağlık ya da ruhsal sorunlar için değil sadece hobi olarak da tercih edilir. Masaj cilde iyi geldiği için cilt bakımı içinde tercih edilir ve kan dolaşımının hızlanması nedeniyle cildi rahatlatarak, daha canlı görünmesini sağlar. Masaj yaptırmayı eğer belirli bir hastalığa karşı tedavi amaçlı kullanacaksanız ilk başta bu durumu tedavi gördüğünüz doktorunuz ile paylaşmalı, onun bilgisi dâhilinde adımlar atmalısınız. Eğer doktorunuz uygun görüyorsa ve tedavi de kullanılabilecek bir teknik ise Masöz Bayrampaşa tarafından uygulanacak masajlar sayesinde tedavi süreciniz hızlanarak daha kısa sürede daha olumlu sonuçlar almanız sağlanabilir.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir